Metody na podniesienie przychodów Twej kwiaciarni

Prowadzisz kwiaciarnię? Pragnąłbyś ażeby zyski z Twej działalności były wyższe. Zastanawiasz się co zdziałać, czy nie wykonujesz kompletnie nic z obawy przed wielkimi nakładami pieniężnymi jakie trzeba ponieść.
Na początek zapoznaj się z miejscowymi firmami.

pieniądze w walucie euro

Autor: Francisco Gonzalez
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze wiedzieć co się dzieje dookoła. Nie chodzi w tym miejscu o kobiecą ciekawość, tylko możność zadzierzgnięcia współpracy z regionalnymi przedsiębiorcami. Rozejrzy się czy w najbliższym sąsiedztwie znajduje się jakakolwiek kawiarnia? Poznaj szefa, może jest okazja na stałą kooperację. Spróbuj przekonać go, ażeby to u Ciebie kupował świeże kwiecia. W zamian zaproponuj na przykład, iż będziesz rekomendował jego lokal własnym kontrahentom. Zapewne niejeden z nich nie ma pojęcie w którym miejscu wyprawić przyjęcie ślubne. Postaw także nieco wizytówek z nazwą swej kwiaciarni, zdumiejesz się gdy zaczną napływać nowi nabywcy.
Rozdawaj swe wizytówki wszystkim wokół. Dotąd tego nie czyniłeś, najwyższy czas rozpocząć. Nie masz wizytówek, to nie kłopot, dzisiaj bez wychodzenia z mieszkania można zadysponować je na własną rękę. Wyselekcjonuj opcjonalny szablon oraz rozmiar wizytówki, w następnej kolejności spersonalizuj go wedle swych potrzeb. Brakuje Ci pomysłów, nie masz pojęcia w jaki sposób ma wyglądać Twoja wizytówka kwiaciarnia to taki interes, gdzie pozwolić sobie możesz nawet na najbardziej barwną wizytówkę.

W jaki sposób namówić nabywców ażeby wracali do Ciebie, nie zaś kupowali za narożnikiem u Twej konkurencji? Ośmielaj ich do ponownych sprawunków, to prosty oraz w największym stopniu opłacalny sposób na rozwój Twej kwiaciarni.

Czy masz pytania odnośnie do opisywanej kwestii? Jeżeli tak, to wejdź tu i poznaj informacje na to zapytanie – z pewnością będą one bardzo ciekawe.

Jak ich do tego motywować? Możesz na przykład zaproponować im karty rabatowe.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,