Dobieranie ubezpieczenia u agenta

Oczekiwania ludzi odnośnie polis są spore. Za jak najniższą płatnością wymagają ochrony na najwyższym szczeblu.
Przedstawiciel ubezpieczeniowy wiedząc o takich wymaganiach klientów winien pracować dla kilku zakładów ubezpieczeń.

Toughbook klasy ruggedized: CF-31

Autor: Panasonic
Źródło: Panasonic

Daję to szansę zaprezentować kontrahentom interesującą ofertę jaka jest dostępna. Klienci wielokrotnie przed wizytą u agenta studiują ceny w internecie. Sprawdzają zakłady ubezpieczeniowe. Podczas gdy kontrahent przychodzi przedstawiciel ubezpieczeniowy powinien często odbyć trudną walkę, żeby klient zakupił ubezpieczenia. Każdy chce promocji, ekstra bonus, jakiś dodatków. Wielokrotnie o „złotówkę” klient vsc tajemniczy klient chce wymienić zakład ubezpieczeń. Pragnąc zachować interesanta przedstawiciel ubezpieczeniowy powinien być bardzo tolerancyjny i motywujący. Nic jednak nie wskóra, jeżeli nie będzie posiadał dobrej oferty. Idealna polisa to dla większości najtańsza. Jest to błędne postępowanie. Ubezpieczenie chroni nas przed konsekwencjami nieszczęśliwego wypadku czy zdarzenia losowego. Niedroga ubezpieczenie posiada liczne klauzule, określone spisy chorób z nieliczna ilością punktów. Rzeczywistość jest taka, chcąc mieć dobrą zabezpieczenie należy wydać pieniądze. Biorąc powyższe pod uwagę niektórzy agenci zostają multiagentem. Jak zostać multiagentem ubezpieczeniowym w dzisiejszych czasach? Należy przejść ekstra kurs z produktów danej spółki. Należy też nabyć ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Zgodnie z prawem należy posiadać polisę . Brak jego to poważne konsekwencje.
Startując z biznesem posiadamy mało czasu na niektóre obowiązki. Często może powstać kwestia – jak zostać multiagentem ubezpieczeniowym w krótkim czasie? Nie jest to łatwe, ale realne. Pierwszy krok to szkolenie, a kolejny krok to podpisywanie umów. W obecnych czasach nie jest to problemowe.

Umowy można zeskanować, wideokonferencje odbyć przez telefon. Nie ma potrzeby podróżować z Warszawy do Gdańska-od firmy do zakładu.
Zostanie multiagentem ma swoje plusy i minusy. Rozważ je zanim podpisaniem umowy.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,