Dlaczego warto skorzystać z druku banerów? Jakie istnieją korzyści tego rozwiązania? O jakich kwestiach pamiętać?

Jak wybieramy najbardziej profesjonalny rodzaj druku wielkoformatowego i jego wykończenia, z pewnością trzeba wziąć pod uwagę różnorakie kwestie, takie jak potencjalny sposób montażu, miejsce przeznaczenia, ale również typ ekspozycji i możliwości finansowe.

Kolorowe reklamy

Autor: Helen Alfvegren
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieją różnorodne sposoby na tego rodzaju reklamę, najlepsze jednak są, i to już od wielu lat, banery. Spotykać można je tak naprawdę w każdym mieście, wiele firm zajmuje się ich tworzeniem. Możemy więc powiedzieć, iż jeśli druk banerów Gdynia zapewnia interesującą propozycję tworzenia tego typu kampanii, by osiągnąć reklamowy sukces – polecane banery reklamowe. Zresztą identycznie możemy powiedzieć jeśli myślimy o druk banerów w Gliwicach. Zresztą taka forma reklamy pojawia się w wielu pozostałych miastach, gdyż to po prostu spełnia swoje zadanie. Rewelacyjnym przykładem jest też Gdańsk.

Baner to na pewno najbardziej powszechna opcja, to materiał który przypomina plandekę samochodową, od której różni się grubością. Banery dość często występują w białym kolorze, który w dalszej kolejności zadrukowuje się dowolnymi kolorami, jakie są ustalane wcześniej w projekcie – niska cena za drukowanie – (Tritex oferuje drukowanie na materiale) banerów w Gdańsku. Banery wieszane są na płotach, ścianach albo tablicach ogrodzeniowych. Stosowane są również do kasetonów do podświetleń, jakie dostrzegalne są na elewacjach centrów handlowych. Banery najczęściej drukuje się na maszynach twardo-solwentowych, bo druk uzyskiwany przy ich pomocy jest o wiele tańszy od innych rodzajów. Dodatkowo, ze względu na niezbyt długi okres ekspozycji billboardów nie ma sensu inwestować większych nakładów finansowych. Największe walory takiej technologii to na pewno wieloletnia trwałość grafiki oraz wytrzymałość na zewnętrzne czynniki, lecz również duże rozmiary wspomnianych maszyn.

drukarnie i ich oferta
Na rynku jesteśmy w stanie dzisiaj spotkać drukarnie, które dysponują maszynami mającymi zadruk o szerokości pięciu metrów w jednym kawałku, to jedynie pokazuje wielkie możliwości – sprawdź nasze banery reklamowe. Generalnie znaczy to, iż w przypadku dużej grafiki, przykładowo na elewację, materiał będzie miał możliwie najmniejszą ilość łączeń. Dlaczego tak się dzieje, czym jest łączenie? W sytuacji maszyn o mniejszej szerokości zadruku, konieczne jest podzielenie pliku do druku na części o szerokości właściwej danej drukarce i łączenie termiczne poszczególnych brytów.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,