Gdzie usiąść w samolocie, żeby mniej odczuwać turbulencje?

Jeżeli masz w planach podróż samolotem, warto byłoby wziąć pod uwagę parę kwestii. Bardzo ważny jest przykładowo wybór odpowiedniego miejsca tak, żeby lot okazał się bardzo miły. Jeśli masz okazję wybierania miejsca, to nie bagatelizuj tego prawa.
Właściwy wybór fotela może decydować o jakości podróży, co jest bardzo istotne, jeżeli będzie ona trwać dłuższą stosunkowo długo.

sprzątanie

Autor: rik-shaw
Źródło: http://www.flickr.com
Podróżny powinien posiadać wystarczającą ilość przestrzeni na nogi. Jest to jedno z najważniejszych kryteriów w czasie rezerwowania biletu, szczególnie jeśli chodzi o osobę wyższą wzrostem. Całkowicie możesz je rozprostować wyłącznie w klasie Biznes albo jeżeli podróżujesz własnym samolotem. W czasie rezerwowania biletu zwracaj uwagę na to, jaki samolot będzie obsługiwać Twój lot.http://www.kancelaria-cpr.pl/oferta/adwokat-alimenty-warszawa/ adwokat alimenty warszawaPotem należałoby przyjrzeć się rozkładowi pojedynczych siedzeń na pokładzie. Zwłaszcza takich usytuowanych w pobliżu siebie. Poza tym bardzo ważna jest kwestia doboru miejsca, jeśli chodzi o to, czy fotel ma być przy oknie, czy też przy alejce. Oba te wyjścia posiadają swe wady i zalety.
Netbook SN10E2

Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Jeżeli jest możliwość wyboru, warto zwrócić na to uwagę. Następną kwestią jest dystans do toalety albo ewentualny brak sąsiadów na siedzeniach obok Twojego. Osoby, które obawiają się turbulencji, powinny dobrać fotel nad skrzydłem. W tym akurat miejscu drgania są odczuwalne w mniejszym stopniu. Inną kwestią jest darmowe przeniesienie się do klasy biznesowej. Nie jest to łatwe, przede wszystkim jeżeli nie posiadamy karty stałego klienta w danych liniach, ale jest o co walczyć. Występują pewne sposoby, aby otrzymać takie przeniesienie.

Można zwyczajnie o to spytać, zwłaszcza w takiej sytuacji, kiedy pasażerów jest relatywnie mało. Można bardzo prędko przejść odprawę, warto także ubrać się w elegancki sposób i być miłym.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,