Wysyłanie gazetki z artykułami wydaje się być normalną metodą w dzisiejszych czasach

Każda spółka chce w jakiś sposób się reklamować — jest w stanie zatem przysłać klientom na przykład folder swoich produktów.

smartfon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy Polak choć raz w życiu znalazł w swojej skrzynce na listy folder lub gazetkę promocyjną jakiejś firmy. Może ona oferować produkty budowlane lub zabawki. Może również być sklepem spożywczym. Nie musi być to przecież supermarket. Można przykładowo otrzymać również zaproszenie do szkoły językowej albo z biura (InOffice – obiekty konferencyjne warszawa) podróży. Niekiedy takiego rodzaju przesyłka marketingowa jest czysto informacyjna, a raz na jakiś czas jest wydrukowana na niej info, że z gazetką można liczyć na rabat. To pewnego rodzaju zachęta, żebyśmy przyszli do nich jak najprędzej. Prócz tego z reguły jest również wpisana na niej data. Informuje nas ona, do którego dnia można wykorzystać zniżki. Dzięki tym przesyłkom jesteśmy w stanie niekiedy naprawdę zrobić fajne zakupy. Gdy na przykład jakiś sklep chce wysprzedać stare kolekcje albo wysprzątać swe magazyny, to urządza totalne wysprzedaże. Wtedy można zdobyć coś nawet o 50% taniej. To ogromny plus i warto się wówczas na to dać namówić. Niektórzy dzięki informacjom z takiego rodzaju folderów są stanie urządzić dom czy kupić nową pralkę. Przesyłki reklamowe są w Polsce dość modne. Są one masowe i otrzymują je również wszyscy nasi sąsiedzi. Różnią się tylko oczywiście danymi adresowymi.

Nie zapominajmy, by takich przesyłek nie wrzucać natychmiast do kosza, bo może ominąć nas doprawdy fantastyczna okazja.
Duże firmy często wysyłają wielką ilość takiego rodzaju przesyłek.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,