Ubezpiecz się i żyj spokojnie

kobiety

Autor: Alex E. Proimos
Źródło: http://www.flickr.com
ING Życie to przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją, potężnym doświadczeniem i klientami którzy od lat wracają zadowoleni.

Potrzeba było ciężkiej pracy, by do tego doprowadzić. ING Życie zatrudnia licznych wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają świadomość jak ważna dla ich klientów jest wykonywana przez nich praca. Wiedza i doświadczenie pozwoliły na określenie porządnej i dopasowanej do różnych osób oferty, którą tworzą ubezpieczenia grupowe i indywidualne na życie i zdrowie oraz fundusze inwestycyjne i różnorodna polisa na życie.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie daje głównie poczucie bezpieczeństwa. Wybór tej usługi to możliwość ochrony najbliższych lub firmy na wypadek śmierci lub ciężkiej choroby. Wypłacone wtedy ubezpieczenie pozwoli nie przejmować się sytuacją materialną i skupić się na relacjach rodzinnych czy przyjacielskich. Mogąc wybrać jedną z jedenastu oferowanych umów ubezpieczenia możemy zdecydować się na najlepszą dla nas i jeszcze lepiej dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb.

Fundusze emerytalne przedstawiane przez ING Życie to OFE do wyboru którego jesteśmy zobowiązani, dobrowolne IKE oraz prywatne programy emerytalne, które pozwalają regularnie gromadzić oszczędności i inwestować je dla powiększenia przyszłej emerytury. Długi okres oszczędzania oraz kilka źródeł z różnym ryzykiem pozwala odłożyć kwoty dające możliwość komfortowego życia na emeryturze.

Dopełnieniem wymienionych usług są ewidentnie ubezpieczenia inwestycyjne. Dają one możliwość odkładania i zwiększania wartości naszych oszczędności.

Nie ociągaj się! Jeżeli spodobał Ci się nasz opis, to czytaj również kancelaria komornicza mokotów inne informacje na wybrany temat. Przygotowaliśmy je dla Ciebie z chęcią.

Usługa w ramach, której ING Życie łączy fundusze inwestycyjne i ubezpieczenie na życie i zdrowie daje szansę osiągnąć zyski wyższe niż na tradycyjnych lokatach bankowych i daje silniejsze poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkie opisane usługi pozwalają zadbać o przyszłość swoją i najbliższych oraz lepiej przygotować się na niepowodzenia.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,