MS Excel – czy powinno się go doskonale poznać?

Firma Microsoft produkuje nie tylko system Windows, ale także arkusz kalkulacyjny o nazwie Microsoft Office Excel. Premiera pierwszej wersji arkusza kalkulacyjnego firmy Windows odbyła się w roku 1987. Od daty premiery arkusz jest z powodzeniem wykorzystywany przez najróżniejsze instytucje, firmy i osoby prywatne.

Aplikacje mobilne dla biznesu
Produkt firmy Microsoft jest w powszechnym użyciu już od naprawdę dawna. Pozwala wykonywać najróżniejsze, czasem bardzo skomplikowane obliczenia. Za sprawą programu otrzymane wyniki obliczeń mogą zostać przedstawione w formie wykresu. Mimo że program jest szeroko stosowany już od bardzo długiego czasu spora grupa osób ma problemy z jego poprawną obsługą. Stąd bardzo popularne są szkolenia Excel Warszawa.

Szkolenia Excel Warszawa, które ma do zaproponowania adresowane są do początkujących, jak również do już odrobinę zaawansowanych osób , które program nieco już znają. Kursanci, którzy zdecydują się wziąć udział w szkoleniach i je skończą podczas swojej pracy biurowej będą mogli bez żadnych problemów posługiwać się Excelem. Wprowadzanie danych do arkusza, ich interpretacja i zaprezentowanie osiągniętych wyników będzie nagle naprawdę proste.

szkolenie

Autor: We Are Social
Źródło: http://www.flickr.com

Software house Katowice Kursy organizowane są na poziomie dla osób początkujących oraz zaawansowanych. Ilość godzin zarówno na poziomie podstawowym, jak też zaawansowanym jest bardzo różna. Standardowo intensywny kurs angielskiego wrocław prowadzony w trybie dziennym to szesnaście godzin nauki podzielonych równomiernie na trzy dni. Ale firmy trudniące się szkoleniami mają do zaoferowania także szkolenia Excel, które trwają trzydzieści godzin. Każdy , kto zdecydował się wziąć udział w takim szkoleniu i je ukończy otrzyma zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenia Excel obejmujące trzydzieści godzin składają się z powiększonej ilości ćwiczeń mających charakter praktyczny.

Dla osób, które pragną ekspresowo poznać zasady pracy z Excelem organizowane są szkolenia ekspresowe. Ich wymiar wynosi szesnaście godzin. W ostatnim dniu szkolenia uczestnicy przystępują do egzaminu. Obejmuje on kwestie teoretyczne i praktyczne. W szkoleniach z arkusza kalkulacyjnego mogą wziąć udział nie tylko pracownicy firm, ale również osoby prywatne. Średnia cena takiego szkolenia to około trzystu złotych. Dodatkowe informacje

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,