W życiu niekiedy zdarzają się nam sytuacje, gdy nieziemsko potrzebujemy szybkiego zastrzyku pieniędzy

Życie bywa nieobliczalne. Niekiedy przytrafiają się momenty podbramkowe, kiedy nagle potrzebujemy niewielkiej sumy pieniędzy.

pracownicy
ciężarówka na drodze

Autor: Ingy The Wingy
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie pojawiło się w Polsce mnóstwo ofert, które dotyczą szybkich kredytów. Zapełniają one niszę, którą nigdy nie interesowały się banki, gdyż w tych instytucjach uzyskanie kredyty ciągnie się niezwykle długo i niestety wiąże się z dość dużą papierologią. Na dodatek, w bankach zwykle dostaje się pożyczki na znaczne sumy, przykładowo na samochód dorabianie kluczy samochodowych z immobilizerem warszawa czy dom. Gdy jednak potrzebujemy stosunkowo małej kwoty, by na przykład posłać dziecko na kolonię albo by szybko kupić pralkę, kiedy nagle przestała działać, wystarczy wejść na witrynę internetową Alfy i środki pojawią się na naszym rachunku w kilkanaście minut. Pierwszy kredyt do 1500 złotych nic nas nie kosztuje! Nie będziemy musieli uiszczać żadnych procentów, ani prowizji. To rewelacyjnie. Powinniśmy jednak pamiętać, że kredyt należy spłacić w przeciągu miesiąca, ponieważ jest to przecież chwilówka. Zatem jeśli interesuje nas Alfa kredyt w tej instytucji jest jasny i uczciwy. Przed podpisaniem umowy jesteśmy świadomi tego ile będziemy musieli spłacić i w jakim przedziale czasu.

Na ich witrynie internetowej znajdziemy bardzo zrozumiały stymulator kredytowy – gdy przesuniemy zasuwak w kierunku większej ilości pieniędzy aniżeli 1500 złotych, to natychmiast będziemy widzieć ile odsetek będziemy musieli spłacić. Decyzja zatem należy do nas. Jednak, przy tak dobrej propozycji, warto zastanowić się nad taką opcją.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,