W jaki sposób wybrać właściwą agencję reklamową i co to są credentials?

Większość przedsięwzięć marketingowych związanych z projektowaniem czy umacnianiem wizerunku firmy mogłoby być związane ze specjalistami pracującymi w agencji reklamowej.

Wbrew ogólnemu osądowi, drukowanie napisów na różnorodnego rodzaju gadżetach promocyjnych nie jest jedyną formą reklamy zainteresowanej firmy.

Interesująca wiadomość? Jeśli tak sądzisz, dodatkowo sprawdź ten odnośnik – znajdziesz znacznie więcej w ofercie (http://www.adwokatzarnowski.pl/odszkodowania-lublin/), która dotyczy rozważanej tu tematyki.

Należy przyznać, że to właśnie agencja reklamowa robi projekty związane z przygotowywaniem niemal dowolnych nadruków na kubkach, koszulkach czy też jakichkolwiek innych produktach, które mogą służyć jako gadżet promocyjny. Pracownicy tego typu agencji na bieżąco poszukują nowych idei na tego typu produkty. A jako że pracują w reklamie, są w tej branży niezwykle pomysłowi. Dla przykładu do nieco mniej popularnych gadżetów reklamowych trzeba zaliczać choćby drewnianą kołatkę, która służy jedynie do robienia hałasu podczas np. meczu piłkarskiego. W granicach kooperacji można również zlecić w takiej agencji stworzenie strony internetowej lub papierowej wizytówki.

podatki

Autor: Anka Albrecht
Źródło: http://www.flickr.com
firma

Autor: Cancillería del Ecuador
Źródło: http://www.flickr.com
Żeby znaleźć profesjonalną agencję reklamową, warto byłoby stworzyć listę na bazie rezultatów wyszukiwania na frazę związaną z interesującym nas towarem czy usługą. Można także przesłać wybranym agencjom prośbę o wysłanie tzw. credentials, czyli danych odnoszących się do propozycji i doświadczenia takiej firmy.

Do przeprowadzenia planowanej przez nas kampanii marketingowej, warto jest zrobić swój swoisty konkurs ofert, czyli poprosić do przedstawienia propozycji 4 wytypowane wcześniej agencje. Podana ilość nie jest losowa.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,