Informatyk, to nadal bardzo poszukiwany zawód w Polsce

Pomimo, że pracujemy z komputerami nie okazujemy się często niestety specjalistami.
Każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu radzi sobie z obsługą komputera. Minęły już czasy, gdzie w administracji państwowej czy przedsiębiorstwach pecet był czymś nowym.

A głównym zajęciem Informatyka w firmie było szkolenie starych kadr, dla których maszyna do pisania okazywała się dotąd jedynym narzędziem pracy.
billboard reklamowy

Autor: Jeffrey Beall
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie informatycy, to wyspecjalizowani fachowcy pracujący z najbardziej zawiłymi dla nas systemami komputerowymi. Praca dla informatyków jest teraz osiągalna w zasadzie w każdej gałęzi przemysłu. Niemal wszędzie ich kompetencja i wykształcenie jest mocno poszukiwana i ceniona.

Czy omawiany wątek Cię interesuje? Jeżeli chcesz zdobyć dodatkowe dane dotyczące tego zagadnienia, to odwiedź proponowany odnośnik.

Dobry informatyk nie musi zbyt długo poszukiwać pracy w Polsce i nie tylko.

Na krajowym rynku wiele agencji pracy w swoje ofercie ma ogrom propozycji dla tzw. komputerowców. Niezwykle często, to one właśnie same poszukują na rynku najlepszych fachowców, proponując im nową, lepszą pracę. W temacie agencja doradztwa personalnego Warszawa ma dość ważne miejsce. Rynek zatrudnienia w Warszawie wciąż jest dla dużej ilości kończących szkoły niezwykle przyciągający- agencja doradztwa personalnego warszawa w warszawie. Zwłaszcza tyczy się to płac, stolica proponuje wciąż warunki, jakich nie są w stanie zaoferować inne rynki pracy w naszym kraju. Pensje informatyków kształtują się różnie. Przeważają te na wysokim poziomie. Początkujący mogą zarobić już około 2-3 tysiące miesięcznie. Zależy to w głównej mierze od zakładu pracy, dla którego pracują i systemu, którym administrują czy też tworzą.

Pozostali, szczególnie informatycy zatrudnieni w większym miastach dla międzynarodowych zakładów pracy, osiągają wynagrodzenie nawet 8-10 tysięcy i otrzymują dodatki: telefon, samochód i laptop służbowy.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,