Reklama na telebimie – dlaczego dzisiaj warto decydować się na taki rodzaj promocji?

Współcześnie reklama ma dosyć duże znaczenie. Konkurencja jest tak problematyczna, że bez prawidłowo zorganizowanej promocji zwyczajny Kowalski może nawet nie wiedzieć, że na rynku pracuje firma proponująca określone produkty bądź usługi.

billboardy oraz telebimy reklamowe

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Rzecz jasna, rodzaj reklamy koniecznie należy dobierać do grupy docelowej. Inaczej powinny być promowane zabawki dla dzieci, a inaczej preparaty przeznaczone dla osób w podeszłym wieku. Okazuje się, że w dobie digitalizacji świata reklama pisana niekoniecznie sprawdza się najlepiej. Interesującym rozwiązaniem jest natomiast zdecydowanie się na reklamę na telebimie. Badania wskazują, że reklamy wyświetlane na telebimach dużo lepiej skupiają uwagę przechodniów, niż reklamy na klasycznych billboardach.

Przejdź do serwisu twórcy (https://www.routimo.com/funkcjonalnosci/aplikacja-mobilna/), jeśli zaintrygowały Cię treści podane w naszym artykule. Tam znajdziesz o wiele więcej detali.

Telebimy ponadto zapewniają, że ewentualny klient zauważy reklamę o każdej porze dnia i nocy, w każdych warunkach pogodowych.

Telebimy nie zostaną zmoczone bądź zakurzone, dzięki czemu gwarantują naprawdę żywy obraz. Reasumując – telebim zawsze lepiej zwróci uwagę przechodniów, a co za tym idzie, jego działanie jest dużo bardziej owocne. Dodatkowo, podstawowe znaczenie ma wybranie stosownego telebimu. Najistotniejsze jest rzecz jasna zdecydowanie się na określoną lokalizację. Zasada jest dosyć prosta – im bardziej uczęszczane miejsce tym lepiej. Przykładowo, idealnie sprawdzi się telebim toruń plac skarbka. Więcej na ten temat: przeczytaj.

Dogodnymi punktami na ulokowanie telebimów są centra większych miast, w których o każdej porze ilość osób jest rzeczywiście duża. Poza tym, przed zdecydowaniem się na określony telebim warto sprawdzić ich ceny. Dziś telebimy charakteryzują się coraz większą popularnością, dlatego ich liczba cały czas rośnie.

Telebimy nocą

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Na rynku istnieją specjalne firmy, które oferują wynajem telebimów, tym samym na pewno odnajdzie się stosowną propozycję. Telebimy to świetna alternatywa dla billboardów. Zapewniają, że przekaz dotrze do grupy docelowej produktu lub usług. Zanim podejmie się docelową decyzję o wynajmie telebimu, koniecznie należy zastanowić się nad najbardziej odpowiednią lokalizacją, jako że wówczas zyskuje się pewność, że przekaz z telebimu dotrze do możliwie jak najszerszego grona osób.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,