Folia magnetyczna jest świetnym nośnikiem na czasowe reklamy.

Proces produkcji folii magnetycznej polega na kreowaniu proszku o właściwościach ferromagnetycznych z syntetyczną gumą. Ów rodzaj magnesu nazywany folią magnetyczną cechuje się znaczną giętkością, odpornością na korozje, posiada przymioty magnesu stałego. Oprócz tego pokryta jest z jednej strony warstwą kleju akrylowego.

reklama na folii magnetycznej

Autor: Jay Aremac
Źródło: http://www.flickr.com
Folia magnetyczna jest łatwa w zastosowaniu. To świetny nośnik na tymczasowe reklamy, oraz wszelkiego gatunku nadruki informacyjne umieszczane na pojazdach mechanicznych, tablicach, drzwiach, chłodziarkach, ewidencja maszyn, jako klipsy trzymające kartki z adnotacjami, bardzo szybkie i bezproblemowe znaczenie składów, regałów. Ich stosowanie jako reklamy i promocji przedsiębiorstw i artykułów jest praktycznie nieograniczone, wielozadaniowość, wielkie możliwości, opcjonalny tekst, to jedynie poniektóre z atutów – więcej o autorze. Z uwagi na łatwość szybkiego ich montowania i demontażu mogą być stosowane niejednokrotnie w dowolnym położeniu i czasie.

Czy zainteresował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to idź dalej dyrektor finansowy outsourcing i przejrzyj tam nowe fascynujące posty. Nie czekaj!

Folię magnetyczną z uwagi na jej plastyczność i elastyczność wolno ciąć na gilotynie, nożem, a nawet obcinać nożyczkami jakikolwiek kształt.

pieniądze

Autor: Petras Gagilas
Źródło: http://www.flickr.com
Folia magnetyczna ma własności magnesu, cechując się wielką giętkością. Użytkuje się ją przede wszystkim jako podkład do laminowania zadrukowaną folią. Doskonale nadaje się do aplikacji na zewnątrz, oraz wewnętrznych. Jedna strona folii przyciąga się do nawierzchni metalowej, bądź folii ferromagnetycznej, zaś druga strona folii stanowi nośnik reklamy i nadruku. Jej zawartość w formie mieszaniny proszku o cechach ferromagnetycznych oraz syntetycznej gumy, osiąga dużą siłę przyciągania. Jest osiągalna w przeróżnych grubościach, ma możliwość być matowa, czy też lśniąca. Grubość folii magnetycznej jest przejawem jej siły magnetycznej, im grubszy nośnik, tym wyższa siła. Jest możliwość je osobiście i w dowolnej chwili zdjąć bez ryzyka uszkodzenia podłoża, odtwarzając pierwotny wygląd danej nawierzchni. Folia magnetyczna umożliwia osiągnięcie zawiłych i powtarzalnych form unikając drogiej obróbki mechanicznej. Można je wykorzystać do naklejania na samochód, drzwi, bądź lodówkę.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,