Najlepsze miejsca do wynajmu lokali we Wrocławiu

Koszty lokali od jakiegoś czasu zauważalnie spadają. Obniżka jest widoczna również w wypadku domów jednorodzinnych.

Koszty wynajmu lokum i pomieszczeń skurczyły się w porównaniu z zeszłym rokiem. Lato jest najlepszą porą na znalezienie wynajmowanego zakątka, gdyż jesienią ma początek rok akademicki, a to przekłada się na wzrost cen. Jeśli chodzi o lokale do wynajęcia we Wrocławiu to właśnie to miasto jest w peletonie najdroższych metropolii w państwie. Za garsonierę we Wrocławiu płaci się ok 1300-1400 zł. Opłaty za pokoje dla studentów wynoszą około 600 złotych miesięcznie.

Przykład otwartej przestrzeni pracy w biurze

Źródło: architekturawnetrz.pinger.pl

Uśredniona opłata, którą należy płacić za dzierżawę lokalu we Wrocławiu, wynosi 2100 zł. Ale opłaty zmieniają się w zależności od rejonu. Wenecja Północy posiada 5 dużych dzielnic, które są nierzadko mylone z osiedlami. Najmniejszą dzielnicą, a jednocześnie najbardziej kosztowną, jest rzecz jasna Stare Miasto. Za trzydzieści dni życia w lokum zapłacimy tam ok. 2700zł, a dzierżawa garsoniery to nakład o 900 złotych mniejszy. Centrum metropolii to najkorzystniejsze miejsce dla biur i siedzib przedsiębiorstw. Jeżeli chodzi o wynajem powierzchni biurowych we Wrocławiu to wiele firm utrzymuje zbliżone cenniki, co inne części Polski, nie uwzględniając stolicy.

Przykład nowoczesnego biura

Źródło: lodzdesign.com

Na następnym miejscu w indeksie wartości mieszkań jest Śródmieście. Trudno się dziwić, bo w tej dzielnicy zobaczymy mnóstwo przyjemnych osiedli, zwłaszcza na obszarze Wielkiej Wyspy. Jest to płd-wsch. połowa miasta, słynąca z poniemieckiego budownictwa i rozległych parków i przyrody. Niedawno obok ZOO zbudowano eleganckie osiedle mieszkalne, które cieszy się popularnością. Na Wielkiej Wyspie opłaty za m2 są najwyższe w całym mieście. Tanie lokale do dzierżawy znajdziemy w dzielnicy Psie Pole. Tu za miesiąc w garsonierze płaci się średnio 1250 złotych, a za dwupokojowe schronienie prawie 1500.

Osobom planującym wynająć lub Foliograf – oklejanie samochodów reklama kupić mieszkanie we Wrocławiu rekomenduję mobilizację. Dobra tendencja na rynku mieszkaniowym nie będzie trwać w nieskończoność, a niedługo rzesze żaków ruszą w poszukiwaniu czterech kątów.

Źródło: nieruchomosci.surfland.pl

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,